Arkaplan Görseli

Minimalist yaklaşım

Temelsan yapının; modern mimari çizgisi, detay çözümlerindeki farklılıkları, sosyal alanlara ağırlık veren ve tasarım ön plana çıkaran ''Gloria'' konseptli projelerinin bir yenisi İzmir'in tam merkezi; Üçyol'da hayat buluyor.

Merkezi konumuyla hastahane, öğ renim birimleri, havaalanı, çevre yolları’ na ve İzmir'in en büyük alışveriş merkezine yakınlığı sayesinde rahat ve konforlu bir yaşam sunuyor.

GloriApart; Yaşam şeklinize uygun tasarlanmış, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle iki blok ve 89 daireden oluşuyor.

Projede yer alan tüm daireler özenle düşünülmüş mimari detayları, sosyal alanları, ,kapalı otoparkı, tasarlanan seyir terası, güvenli site yaşamı ve ''Gloria'' konseptli minimal çizgisiyle bölgeye değer katıyor. Optimum metrakare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde fonksiyonellik ve sadelik ön planda tutuldu.

Temelsan’ ın 41 yıllık tecrübesi ve deneyemiyle tasarlanan GloriApart,  iç  mekanlarda kurgulanan alanlarda malzeme, sağlam alt yapı, fonksiyoneliğe önem veren yapısı ve farklı detay çözümlemeleriyle ön plana çıkartıldı.

Şehrin merkezinde yer alan konumu, güvenli site yaşamı ve kalitesiyle fark yaratan aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri sunan GloriApart' ın dünyasına davetlisiniz...